استند تسلیت و ترحیم, زیبا و مدرن

خانه > استند تسلیت

عرض تسلیت به خانواده‌های متوفی یکی از فرهنگ‌های رایج میان ما ایرانیان است.که یکی از روش های آن‌، خرید استند تسلیت و تاج گل تسلیت می‌باشد.

سفارش اینترنتی استند تسلیت

Previous slide
Next slide

استند تسلیت ایستاده

ارتفاع: 2 متر
عرض: 0.9 متر

Previous slide
Next slide

استند تسلیت_گل رز سفید تک شاخه

ارتفاع: 1.7 متر
عرض: 0.7 متر

Previous slide
Next slide

استند تسلیت_گل رز سفید 3 شاخه

ارتفاع: 2.20 متر
عرض: 1 متر

Previous slide
Next slide

استند تسلیت_گل رز مشکی تک شاخه

ارتفاع: 1.7 متر
عرض: 0.7 متر

Previous slide
Next slide

استند تسلیت_گل رز مشکی 3 شاخه

ارتفاع: 2.20 متر
عرض: 1 متر

Previous slide
Next slide

استند تسلیت_ شورِ پروانه ها

ارتفاع: 1,80 متر
عرض: 1 متر

Previous slide
Next slide

استند تسلیت_ رز پریشان

ارتفاع: 1,80 متر
عرض: 1 متر

Previous slide
Next slide

استند تسلیت_گل رز قرمز تک شاخه

ارتفاع: 1.7 متر
عرض: 0.7 متر

Previous slide
Next slide

استند تسلیت_گل رز قرمز 3 شاخه

ارتفاع: 2.20متر
عرض: 1 متر

توضیحات استند تسلیت هنری

استند تسلیت مدرن و آثار اهداییِ هنرمندان را برای عرض تسلیت سفارش دهید . همچون یک هنرمند به عزیزانتان ابراز احساس و احترام کنید و در یاد بمانید.

توضیحات سفارش فوری تلفنی استند ترحیم و تاج گل

ضمن عرض تسلیت، می توانید همین الان، از طریق دکمه چت واتساپ یا تماس و یا تماس با شماره های 02122382134 09358442500 با همکاران ما در مجموعه نیک استند تماس بگیرید و سفارش فوری استند ترحیم و تاج گل خود را ثبت کنید.

سوالات متداول در سفارش اینترنتی استند تسلیت:

300,000 تومان هزینه ی حمل و نقل با وانت,توقف و اجرای استند تسلیت و تاج گل بر عهده ی نیک استند میباشد.
بله. تمامی جزییات پرداختی شما در شرکت پرداخت “آیدی پِی” زیر نظر مستقیم بانک مرکزی ثبت میشود و توسط شما قابل پیگیری می باشد.(جزییات تراکنش بلافاصله بعد از پرداخت برای شما پیامک میشود)
سفارش گیری بصورت فوری و در ساعات غیر اداری نیز انجام می شود.
سفارش فوری استند تسلیت و تاج گل برای مراسمی که زیر 8 ساعت به برگزاری مانده, تنها از طریق تماس تلفنی یا چت واتساپ امکان پذیر است.
بله. کنسلی سفارشات تا قبل از 12 ساعت مانده به برگزاری مشمول هزینه نمیشود.
سفارش استندها فعلا برای شهر ” تهران ” امكان پذير است.
نصب و جمع‌آوری نمادها پیش از آغاز مراسم و پس از پایان آن توسط همکاران ما صورت می‌گیرد.

توضیحات سفارش استند تسلیت

به منظور سهولت در ارسال استندهای ترحیم و تسلیت  مورد نظر شما عزیز خوش ذوق لطفاً 24 ساعت پیش از برگزاری مراسم از طرق پیش بینی شده انتخاب های خود را اطلاع رسانی فرمایید. هرچند در فاصله ی کمتر از 24 ساعت تا برگزاری مراسم هماهنگی برای استقرار استند برای تیم مجموعه سخت می شود اما مجموعه ی نیک استند همچنان تمام تلاش خود را برای انجام امر شما انجام میدهد.

زمان تحویل استند ترحیم

 آن چه که در ارتباط با استند ترحیم اهمیت دارد، زمان تحویل داده شدن آن است. عموما مراسم یادبود ختم و ترحیم در مدت زمان 2 ساعت به پایان میرسد. استند شما قبل از آغاز مراسم در ساعت اعلامی شما در محل مسجد یا محل برگزاری یابود در محل قرار گرفته و پس از پایان مراسم نیز استند ترحیم توسط همکاران ما جمع آوری و به مرکز بازگردانده خواهد شد.

امروز استفاده از بنر استند تسلیت ترحیم برای همدردی با خانواده های داغدار بسیار مرسوم گشته است؛ تاج های گل و استندهای ترحیم دو روش برای ابراز همدردی با خانواده های داغدار هستند که کاربرد خوب و آبرو مدانه ای دارند و بیشتر مرسوم شده اند. موسسه نیک اندیشان در یک اقدام خداپسندانه، اقدام به طراحی و اجاره ی استند تسلیت و ترحیم مدرن نموده و دوشادوش موسسه های خیریه سعی در برطرف نمودن این نیاز است. 

بنر استند تسلیت برای مراسم ترحیم

طبق آداب و رسومی که در میان مردم وجود دارد، هر گاه یکی از افراد از دنیا می رود، اقوام و خویشان برای یادبود گرد هم می آیند. در این موارد استفاده از تاج های بزرگ گل و استند ترحیم مرسوم بوده و نیز راهی برای اظهار همدردی و تسلیت است؛ همچنین بر در مساجد و محل هایی که مراسم ماهیانه یا سالیانه فوت آن فرد برگزار می شود نیز، از استند سالگرد استفاده می شود.
در کشور ما مراسم روز سوم، هفتم، چهلم و سالگرد فوت هر فرد مرسوم بوده و تمامی اقوام و خویشان برای اظهار همدردی و کاهش غم و اندوه خانواده مصیبت دیده گردهم می آیند؛ در مراسمات مختلفی که به نشانه عزاداری در مناطق مختلف برگزار می شود، آداب و رسوم متفاوتی وجود دارد؛ اما اکثر آنها در بین تمام مردم کشور و حتی برخی دیگر از کشورهای سراسر جهان مرسوم است. به عنوان مثال اهدای دسته گل و یا استفاده از استند تسلیت سالگرد.
یکی از خدمات موسسه نیک اندیشان سپهر طراحی و اجاره استند تسلیت در جهت زیبا تر کردن همدردی و تسلیت است.اِلمانهایی که نظیرش حتی در بین موسسات خیریه و استند ترحیم خیریه دیده نمیشود از جمله این موارد می‌توان به استند ترحیم گل رز اشاره نمود؛ شما عزیزان می توانید با سفارش استند تسلیت، علاوه بر ابراز همدردی با خانواده عزیزان از دست رفته خود، حس بهتری از انجام این کار گرفته و با مدرن بودن آن در ذهن دیگران نیز متمایز شوید.

استند تسلیت

کاربرد گل و استند تسلیت

به صورت کلی گل ها نشانه کوتاهی عمر انسان و نشان آکنده شدن زندگی از غم

و اندوه و کوتاهی عمر، در فقدان و نبودن فرد از دنیا رفته است. با وجود استفاده از گل، اما امروزه استفاده از این تاج ها کمتر شده و به استفاده از بنر استند تسلیت بیشتر پرداخته می شود. معمولا بنرها همگی دارای یک عکس و مقداری نوشته در عکس می باشد که شامل یک پیام و مفهوم تسلی دهنده برای خانواده های باقی مانده است. بر خلاف پوستر و اعلامیه های ترحیم که زمان مراسم ترحیم و مکان آن را اعلام می کنند، معمولاً بنرهای استاندارد با کیفیت این کار را انجام نخواهد داد؛ بنابراین این بنرها، برخلاف انواع دیگر پوستر و آگهی دارای اطلاعات زیادی نمی باشد.

همانطور که بیان شد، استند بنر تسلیت نسبت به گل ماندگاری بیشتری دارد. همچنین فضای رسمی بیشتری را به وجود می‌آورد؛ به همین دلیل استقبال خوبی از آن می شود. معمولاً از استند تسلیت در ادارات و سازمان ها استفاده می شود؛ چراکه کاربرد و فضای رسمی دارد. کلام مکتوب و تصاویری که بر روی استند قرار می گیرد، می تواند خاطره تسلی بخشی را به به خانواده داغدار ارائه نماید و هم چنین پیامی ماندگار و تاثیرگذار داشته باشد. علاوه بر ادارات سازمان ها در خانه فرد از دست رفته هم می‌ توان از این استند ها استفاده نموده و با استفاده از آنها عزادار بودن اهالی خانواده را به همگان اعلام کرد. برای تهیه بنر استند خیریه می تواند بهترین گزینه باشد.

pexels photo 5239330

قیمت خرید استند تسلیت

باید دقت کرد، قیمت استند تسلیت با توجه به عوامل مختلفی متغیر است. از جمله آنها می‌توان به حجم آنها و فضای مورد نیاز برای نگهداری در مجموعه و همچنین هزینه ی سرسام آور حمل و نقل برای اجرا و جمع آوری آنها اشاره کرد. در مورد بنرها اندازه نوع و جنس بنری که استفاده می شود، مقاومت استند و پایه، نوع پانچی که در این استند ها به کار می رود و موارد دیگر اشاره نمود.

نحوه سفارش استند تسلیت

همواره بهترین و ساده ترین روش سفارش خرید استند ترحیم و استند تسلیت استفاده از دکمه ی شناور تماس فوری یا چت واتساپ تعبیه شده در سایت نیک استند میباشد.

شماره های تماس:   02122382134   –   09358442500

همچنین برای سفارش اینترنتی استند ترحیم یا استند یادبود می‌ توانید با انتخاب و تکمیل پرداخت مدل مورد نظر خود سفارش خود را تکمیل کنید. سپس در کمترین زمان مجموعه با شما برای هماهنگی نهایی تماس خواهد گرفت.

سفارش آسان استند تسلیت و ترحیم و تاج گل تسلیت و تبریک در نیک استند

استند تسلیت خیریه

با توجه به اخلاق حرفه ای و مسولیت اجتماعی, در زیر نیز به چند سایت ارایه استند خیریه اشاره میشود.

logo

موسسه خیریه “محک” با تعهد به اهداف انسان‌دوستانه و اجتماعی، بخشی متمایز به نام “سفارش استند تسلیت خیریه” را در خود جای داده است. این بخش با هدف تسهیل در ارائه خدمات خیریه و حمایت از بازماندگان در لحظات سخت ترحیم، امکان سفارش استندهای تسلیت خیریه را به افراد فراهم می‌کند. با این سرویس، افراد می‌توانند استند تسلیت خود را از موسسه “محک” سفارش داده و در عین حال به کارهای خیریه این موسسه حمایت کنند. این خدمت با همه‌پرسی و دقت به نیازها و ترجیحات مشتریان پاسخ داده و از مواد با کیفیت و طراحی‌های زیبا برای ایجاد استندهای تسلیت استفاده می‌کند. تمامی درآمد حاصل از این سفارشات به پروژه‌های خیریه و اهداف انسانی موسسه “محک” اختصاص می‌یابد، که این امر به حمایت از دیگران و ارتقاء شرایط زندگی نیازمندان کمک می‌کند.

استند تسلیت خیریه بچه های آسمان

موسسه خیریه بچه های آسمان” از سال 1378 و با شماره ثبت 15280 به ثبت رسیده است

استند تسلیت خیریه بچه‌های آسمان، با هدف حمایت از کودکانی که به دلیل شرایط سخت زندگی نیازمند حمایت و انگیزه هستند، ایجاد شده است. این استندها، علاوه بر جلب زیبایی و آراستگی در مراسم ترحیم، با اهداف خیریه همراه هستند. با سفارش استند تسلیت از این موسسه، علاوه بر ارائه یک نماد تسلیتی به بازماندگان، شما به بهبود شرایط زندگی و آینده روشنتر بچه‌های نیازمند کمک خواهید کرد. همچنین، هر درآمد حاصل از این استند های ترحیم به صورت مستقیم به پروژه‌ها و برنامه‌های خیریه مرتبط با آموزش، سلامت، و رفاه اجتماعی خیریه بچه‌های آسمان اختصاص می‌یابد.

موسسه خیریه بهنام دهش پور سازمانی است مردم نهاد، 

استند تسلیت خیریه بهنام دهش‌پور، با هنر و دقت در طراحی و ساخت، به دلیل اهمیت بر ارتقاء شرایط زندگی نیازمندان تأکید دارد. این استندها، نه تنها نمادی از همدردی و تسلیت در مراسم ترحیم هستند بلکه با درآمد حاصل از فروش، به پروژه‌های خیریه بهنام دهش‌پور اختصاص یافته و به اهداف اجتماعی و انسانی او کمک می‌کنند. با سفارش استند تسلیت از این خیریه، شما به عنوان یک حامی می‌توانید در ارتقاء موضوعات اجتماعی و حمایت از نیازمندان به نحوی مستقیم و مفید مشارکت کنید.

این پست دارای یک نظر است

  1. ناهید

    واقعا استند زیبا بود.

دیدگاهتان را بنویسید